Kako zelo prijetno je dobit telefonski klic enega od staršev otrok iz oratorija. Hitro se vse dogovorimo, oddajo naj prijavnico in stvar je rešena. Ja, vsakega otroka smo res veseli.
In naslednji dan SMS sporočilo od Lucije : " Ej, ati od unga fantka Maja je dns reku, da bo probal zrihtat majice za oratorij! sej ni zihr, ampak je reku mogoče pa bo sporočil. PA ena mami je rekla, da lahko spet pride za kaksna 2 dni met kuharsko delavnico."
Hvala vam starši! Veseli smo vas, ker z vsakim pozitvnim odzivom na naš trud in priprave dobimo potrdilo, da delamo stvari prav. In da pri tem nismo sami. Da to ni le naš projekt, ki ga vsako leto ponovimo, ampak da je to projekt nas vseh, otrok, stašev in animatorjev.
nedelja, 22. junij 2014
ponedeljek, 16. junij 2014
Kako se nam lahko pridružiš?
Živjo,
če še kdo potrebuje prijavnico za oratorij, je dostopna na spletu: Prijavnica za oratorij
če bi se nam kdo želel pridružiti pri animatorjih, ste še vedno dobrodošli :-) (pustite komentar spodaj, pa vas bomo kontaktirali) :-D
če imate idejo, kako lahko pomagate, bomo tega zelo veseli.
če še kdo potrebuje prijavnico za oratorij, je dostopna na spletu: Prijavnica za oratorij
če bi se nam kdo želel pridružiti pri animatorjih, ste še vedno dobrodošli :-) (pustite komentar spodaj, pa vas bomo kontaktirali) :-D
če imate idejo, kako lahko pomagate, bomo tega zelo veseli.
Tudi Lidl je naš spoznor
Začetek
Živjo,
že dalj časa razmišljam, da vas gotovo zanima kako izgledajo priprave na oratorij in da bo staršem gotovo zelo zanimivo spremljati oratorij tudi med samim dogajanjem.
Tako smo prišli na idejo, da bi naredili blog, spletno stran... ja nekoč bo tudi to, ampak za začetek je blog dovolj.
Kaj vse boste lahko videli, prebrali tukaj?
Veliko o animatorjih, še več o oratoriju in sploh o vsem, kar lahko gre zraven.
pa lep pozdrav
Nežka
že dalj časa razmišljam, da vas gotovo zanima kako izgledajo priprave na oratorij in da bo staršem gotovo zelo zanimivo spremljati oratorij tudi med samim dogajanjem.
Tako smo prišli na idejo, da bi naredili blog, spletno stran... ja nekoč bo tudi to, ampak za začetek je blog dovolj.
Kaj vse boste lahko videli, prebrali tukaj?
Veliko o animatorjih, še več o oratoriju in sploh o vsem, kar lahko gre zraven.
pa lep pozdrav
Nežka
Naročite se na:
Objave (Atom)
