Živjo,
že dalj časa razmišljam, da vas gotovo zanima kako izgledajo priprave na oratorij in da bo staršem gotovo zelo zanimivo spremljati oratorij tudi med samim dogajanjem.
Tako smo prišli na idejo, da bi naredili blog, spletno stran... ja nekoč bo tudi to, ampak za začetek je blog dovolj.
Kaj vse boste lahko videli, prebrali tukaj?
Veliko o animatorjih, še več o oratoriju in sploh o vsem, kar lahko gre zraven.
pa lep pozdrav
Nežka
Ni komentarjev:
Objavite komentar