Tole je danes prispelo na naš elektronski naslov. Veseli smo vsakega odziva otrok, staršev in vseh drugih. Hvala.
Dragi oratorijevci
Spet je pred vami in
nami poletno druženje, povezano z duhovnostjo in spretnostmi. Starši
in krajani smo vam hvaležni, da leto a letom sprejemate odgovornost
priprav, izvedbe, vodenja, pospravljanja in iskanja pomoči v
denarju, kuhanju, pomivanju in priboljških. To ni lahko, ni plačano,
včasih še pohvaljeno ni, čeprav nosi dobro ne le vam ampak celi
naši skupnosti, ne le ta teden ampak leto za letom, po svoje tudi
prek celega leta. Vezi zaupanja se namreč pletejo skozi daljši čas,
deveto leto oratorija pa že nosi grožnjo rutinske izvedbe,
naveličanosti, povprečnosti ali prelaganja manj priljubljenih in
odgovornejših opravil na druge. Zato vam kot krajanka, mama in prek
otrok tudi soudeleženka pred začetkom letošnjega oratorija želim
tlakovati pot z dvema sporočiloma:
- z vami je in bo
naša skupna podpora in ponos na vas
- računamo na vašo
odgovornost za kakovost delavnic, druženja in zaključnih nastopov.
Tisti, ki ste
sodelujete že dolga leta ste gotovo najboljši med dobrimi, novinci
pa imate čast učiti se od najbolj vztrajnih torej izkušenih,
ustvarjalnih in najboljših mladih našega kraja. Bi hoteli še kaj
več?
Da, tudi letos
oratorija brez poškodb, z obilo smeha, dobre hrane ter nove
energije, ki nas bo vse ponesla v jesen.
Ni komentarjev:
Objavite komentar