torek, 19. avgust 2014

Dali bomo vse od sebe

Tole je danes prispelo na naš elektronski naslov. Veseli smo vsakega odziva otrok, staršev in vseh drugih. Hvala.

Dragi oratorijevci
Spet je pred vami in nami poletno druženje, povezano z duhovnostjo in spretnostmi. Starši in krajani smo vam hvaležni, da leto a letom sprejemate odgovornost priprav, izvedbe, vodenja, pospravljanja in iskanja pomoči v denarju, kuhanju, pomivanju in priboljških. To ni lahko, ni plačano, včasih še pohvaljeno ni, čeprav nosi dobro ne le vam ampak celi naši skupnosti, ne le ta teden ampak leto za letom, po svoje tudi prek celega leta. Vezi zaupanja se namreč pletejo skozi daljši čas, deveto leto oratorija pa že nosi grožnjo rutinske izvedbe, naveličanosti, povprečnosti ali prelaganja manj priljubljenih in odgovornejših opravil na druge. Zato vam kot krajanka, mama in prek otrok tudi soudeleženka pred začetkom letošnjega oratorija želim tlakovati pot z dvema sporočiloma:

- z vami je in bo naša skupna podpora in ponos na vas

- računamo na vašo odgovornost za kakovost delavnic, druženja in zaključnih nastopov.

Tisti, ki ste sodelujete že dolga leta ste gotovo najboljši med dobrimi, novinci pa imate čast učiti se od najbolj vztrajnih torej izkušenih, ustvarjalnih in najboljših mladih našega kraja. Bi hoteli še kaj več?

Da, tudi letos oratorija brez poškodb, z obilo smeha, dobre hrane ter nove energije, ki nas bo vse ponesla v jesen.

Ni komentarjev:

Objavite komentar