Kako zelo prijetno je dobit telefonski klic enega od staršev otrok iz oratorija. Hitro se vse dogovorimo, oddajo naj prijavnico in stvar je rešena. Ja, vsakega otroka smo res veseli.
In naslednji dan SMS sporočilo od Lucije : " Ej, ati od unga fantka Maja je dns reku, da bo probal zrihtat majice za oratorij! sej ni zihr, ampak je reku mogoče pa bo sporočil. PA ena mami je rekla, da lahko spet pride za kaksna 2 dni met kuharsko delavnico."
Hvala vam starši! Veseli smo vas, ker z vsakim pozitvnim odzivom na naš trud in priprave dobimo potrdilo, da delamo stvari prav. In da pri tem nismo sami. Da to ni le naš projekt, ki ga vsako leto ponovimo, ampak da je to projekt nas vseh, otrok, stašev in animatorjev.
Ni komentarjev:
Objavite komentar