Zanimivo je kako vsak dan dobivamo obiske. Prihajajo stari animatorji in res smo jih zelo veseli. Prišli so že Matej, Anja Iskra, danes Blažka in naš kitarist Tilen. Z Blažko je prišel tudi bodoči udeleženec.
Med delavnicami so spet nastajali zanimivi produkti:
Tole so produkti iz frizerske delavnice.
Delavnica Ko bom velik je obiskala poligon v Smledniku. Alfakanovci so jim predstavili pasjo šolo in delo s psi. Otroci so bili več kot navdušeni, saj so se res veliko novega naučili.
"Ali veste, da ni priporočljivo božanje kužkov, ki jih ne poznate..." in " Kužek vas zavoha že na 50 m. Voha tudi ali se ga bojite ali ne."
Inštruktorica Vesna
Po delavnicah smo odšli v cerkev. Skupaj smo se naučili novo pesem: Lepa si in odpeli številne druge.
Še sreča, da imamo našega kitarista Dominika. Brez njegove kitare bi bilo... žalostno, čudno, tiho (pa žal ne!) Fant je res pripraven. Ne le za kitaro, ampak se odlično obnese tudi v kuhinji.
in še česa. Otroci so odšli še v dežju, potem pa je posijalo sonce. In kaj se zgodi potem z animatorji???
TOLE:
Ni komentarjev:
Objavite komentar