Živjo,
če še kdo potrebuje prijavnico za oratorij, je dostopna na spletu: Prijavnica za oratorij
če bi se nam kdo želel pridružiti pri animatorjih, ste še vedno dobrodošli :-) (pustite komentar spodaj, pa vas bomo kontaktirali) :-D
če imate idejo, kako lahko pomagate, bomo tega zelo veseli.
Ni komentarjev:
Objavite komentar