- Veliko število otrok (95) in minimalno število animatorjev (23)
- Pojedli smo kar 13 lubenic.
- Prvič smo na oratoriju imeli ogromnooo banan. Toliko, da smo iz njih delali smoothije.
- Kar dvoje velike igre smo preživeli v KUDu.
- Prišlo nas je obiskat največ "upokojenih" animatorjev, nekateri so se celo ponovno vključili- HVALA!
V četrtek smo se poslovili od naše Špele (odšla je na Švedsko). V petek še od Žana in Urbana.
Žanu en velik HVALA! Kot vsako leto se je zelo potrudil. Poiskal nam je veliko sponzorjev, poskrbel za hrano, zavarovanje, dogovore z gasilci...in še cel kup drugih drobnarij. Tole je precej tipična poza- še zadnji klici pred začetkom oratorija.
Delavnice so bile vsak dan pestre. Plesna je gostila trebušne plese, irske plese, hiphop in folkloro.
Zabijanje žebljev ob izdelovanju gugalnice.
Risanje in barvanje na majice s Katjo in Beti. Kakšne umetnine smo opazovali in sušili potem v Urhu... za celo modno revijo.
Na kiparski delavnici so vsak dan ustvarjali. Lončki, posodice, umetnine.
V BARKI - Društvu za pomoc osebam z motnjo v dusevnem razvoju so nas vsak dan prijazno gostili v svoji kuhinji. Otroci so skupaj z njimi pekli pecivo. Prvi dan so naredili mafine za vse na oratoriju. Drugi dan so pripravili slastne rafaelo kroglice. Tretji dan krofke, ki so jih otroci pojedli v 5 minutah in četrti dan miške. Danes pripravljajo pravo prekmursko gibanico. Njam. Pri tem jih je vodila g. Oblak, mami, ki nam je animatorjem priskočila na pomoč.






.jpg)
