ponedeljek, 18. avgust 2014

Začeli smo z oratorijem

Začelo se je- tokrat zares! Naša zastava. Ni lepa?

Animatorji smo zelo zadovoljni s prvim dnem. Otroci so tako strašansko pridniiii. Danes so dobili majčke.



Starši so dobili pismo, nekateri so ga pridno prebrali, za tiste, ki ga niste dobili pa tukaj objavljamo najpomembnejše dele.
V torek, sredo in petek se bomo na vrtu za župniščem zbirali od 8.30 do 9. ure, ko bomo začeli s programom. Jutranje varstvo bo potekalo že od 7. ure v kulturnem domu (stranski vhod, zgornje nadstropje levo). Prek dneva bomo skozi igro, ki nam jo bodo vsak dan zaigrali naši animatorji, skozi pogovor in delavnice spoznavali življenje svetega Petra. Po kosilu se bomo malo odpočili, popoldne pa se bomo zabavali ob velikih športnih igrah. Letos bodo zaradi vremenskih razmer vodne igre odpadle. Oratorijski dan se bo zaključil ob 16. uri, takrat pričakujemo, da pridete po svoje otroke. 

V četrtek v primeru lepega vremena načrtujemo oratorij v Zbiljah. Pri tem bi vas radi opozorili, da se bo tamkajšnji oratorij odvijal za okrepčevalnico Sidro ob Zbiljskem jezeru, ki nam je prijazno odstopila prostor. Tam bomo preživeli prav poseben, nekoliko drugačen dan. Prosimo, da ta dan otroke od 8.30 do 9. ure pripeljete v Zbilje. Prav tako Vas prosimo, da ob 16. uri po otroke pridete v Zbilje. Le v primeru, da otroka nikakor ne morete pripeljati do Zbilj, bomo za prevoz iz Smlednika in nazaj poskrbeli animatorji, prosimo pa, da prej to sporočite najkasneje v sredo do 17.00 ure Nežki ali Luciji. 



Letos tradicionalnega piknika s starši ne bo. To smo se odločili zaradi pomanjkanja animatorjev. Ob tem želimo, da spodbudite svoje starejše otroke, da se pridružijo animatorjem, saj brez animatorjev oratorija žal ne bo. 

V soboto bo oratorijski dan nekoliko krajši, zbrali se bomo kot ponavadi, zaključili pa pred kosilom, okoli 12.30 ure.


V nedeljo bomo z našim oratorijem zaključili. Ob devetih bo v cerkvi zaključna sveta maša. V primeru lepega vremena bomo zaključek oratorija - po maši, združili s praznovanjem župnijskega dneva. Poskrbljeno bo za hrano, pijačo in oratorijsko dogajanje. Vse skupaj se bo odvijalo na župnijskem vrtu in ne v KUDu kot ponavadi. Po tradicionalni predstavitvi oratorija se boste lahko pomerili v igrah in drugih aktivnostih, kot na pikniku. Lepo vabljeni, da si že danes rezervirate čas in skupaj z otrokom preživite nekaj časa v oratorijskem vzdušju.





Ni komentarjev:

Objavite komentar